Vyhľadať produkt

Časté otázky

O PRODUKTOCH

PEQNE produkty pre vás vyrábame v našej vlastnej dielni na Slovensku. Používame prvotriednu česanú bavlnu z Portugalska a certifikované farby s vysokou stálosťou zo Švajčiarska.

Vďaka spojeniu tradičnej ručnej výroby s najmodernejšími technológiami sú PEQNE produkty nielen odolné, ale aj jemné a bezpečné k pokožke vašich detí.

Pri každom produkte nájdete okrem výberu veľkosti aj nápovedu vo forme veľkostnej tabuľky.

Produkty navrhujeme tak, aby rástli s vašimi deťmi a vydržali čo najdlhšie. Ak sa neviete rozhodnúť medzi dvoma veľkosťami, odporúčame zvoliť väčšiu.

V prípade, že produkt nebude sedieť, radi vám ho vymeníme za inú veľkosť. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výberu správnej veľkosti, neváhajte nás kontaktovať.

Naše pančuchy a legíny sú vyrobené tak, aby vydržali čo najdlhšie a mohli ste ich po vynosení posunúť ďalej.

Používame tie najkvalitnejšie materiály a vysokú stálosť farieb. Pančušky i legíny sú predprané z výroby, takže pri bežnom praní si zachovávajú pružnosť, veľkosť i tvar. Ak sa pri nosení roztiahnu, po vypratí sa samé vrátia do pôvodného stavu.

Detailné inštrukcie k údržbe nájdete na konkrétnej stránke produktu a na jeho obale.

PLATBA A DOPRAVA

Pri každej objednávke automaticky počítame uhlíkovú stopu vytvorenú vami zvoleným spôsobom dopravy a kompenzujeme tieto emisie späť do prírody na naše náklady.

Robíme to cez podporu projektov na výsadbu, obnovu a ochranu lesov, aktivít na zachytávanie uhlíka vo vzduchu alebo stavieb elektrární na obnoviteľné zdroje energie.

Výpočet uhlíkovej stopy vychádza z prepravnej vzdialenosti od nás k Vám, hmotnosti balíka a typu zvolenej dopravy.

Na Slovensku vám tovar bezpečne doručíme na výdajne miesto Zásielkovne (2,90€) alebo kuriérom domov (3,90€). Pri objednávke nad 30€ eur za dopravu neplatíte.

Objednávku je možné uhradiť debetnými a kreditnými kartami VISA, Mastercard a AMEX, službami PayPal a Apple Pay, bankovým prevodom alebo na dobierku.

Vaše objednávky balíme a posielame z nášho vlastného skladu na Západnom Slovensku.

Vrátenie

Nepoškodený a nepratý tovar s originálnymi štítkami od vás radi prijmeme na výmenu alebo vrátenie až do 30 dní.

Inštrukcie k vráteniu tovaru nájdete na stránke Vrátenie a výmena tovaru. Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte nás a radi vám poradíme.

Pri platbe kartou alebo PayPalom vám peniaze vrátime späť na vašu kartu alebo PayPal účet. Ak si prajete peniaze vrátiť na iný účet, prosíme, aby ste nás o tom vopred informovali. Pri platbe prevodom alebo na dobierku vám peniaze vrátime na váš bankový účet.